Tepiha

Shitet nga: Raza Mulaku 20 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten keta dy tepiha te njejte me madhesi (200 * 250 dhe thetri 170*230) me fije nga materiali mendafsh dhe akrilik ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim