Termine per vizë gjermane

Shitet nga: Termine per vizë gjermane 05 Maj 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjmë caktimin e termineve për vizë në ambasadën gjermane për kategorinë C (vizë turistike) dhe kategori tjera.

Terminet caktohen për datën më të afërt të mundshme (afërsisht dy muaj nga tani).

Caktimi i terminit është i sigurt.

Kontakt: termviza@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim