Termo

Shitet nga: termo 18 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 130 EUR

Komuna: Prishtinë
shes dy termo ne gjendje shum te mire njera 100euro dhe tjetra 130euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim