Thesa dekorativ per kafe ose dekorime

Shitet nga: Veton 11 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes thesat me dimensione 100cm x 60cm, perdoren per dekorime te restauranteve, dhomave, aksesorve te ndryshem etj.
Thesat jane mjaft te mdhenj dhe mbulojn hapsire te madhe nese prehet. Nje shembull mund ta gjeni tek kafeteriat Don Caffe si dhe restaurante tjera. Shiko fotot.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Tags: Konop; Litar; Thes; Thesa; Kafe; Antike; Dekorime; Dizajn; Enterier; Invertar; Harren; Thesa; Strajc; Material dekorues; Arkitekt; Vetura; Iphone 6, Golf, Kafiteri, Lokal, Biznes, Invertar, Tavolina, Tavoline, Karrika, Ndriqim, Mjeshter, Shank, Tavan, Muret, Kafiq, Shtepi, Tulla, Tulla te kuqe, Blloka, Dru, Drunje, Shishe, Sixhim, Sigjim, Butik, Furra, Marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim