Thyrjen e betonit shpuarjen e vrimave dimenzione..

Shitet nga: Demolus-company 04 Maj 04:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
demolus-company

bejm

shpuarjen e vrimave dimenzione te ndryshme ogjaqe etj

thyrjen e betonit hapjen e dyrve dhe dritareve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim