Trafo per rrym 10.000 vat dhe 5.000 vat

Shitet nga: mani 21 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
trafot jon ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per perdorim
trafo 10 000 vat - 250 Euro

trafo 5.000 vat - 180 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim