Troje ne shitje ne ter teritorin e Prishtines

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Grundstucke shpk 11 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni Grundstucke-shpk ofron troje ne gjitha pjeset e prishtines dhe rrethines.
E juaja mbetet vetem percktimi.Ne ju ofrojm zgjidhje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim