Troje ne shitje

Shitet nga: Xhavit Kuqi 17 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten troje ne Veternik mbi lagjen Nici,Trojet jane me infrastruktur te kompletume ( uji, rryme,kanalizim, internet- kabllovik ).
Trojet jane te madhesise se ndryshme sipas nevojes se blersit. Eshte bere ndarja fizike e tyre. Trojet gjinden mbi Lagjen Nici dhe jane me Komune te Graqanices, ku komuna ka bere planin rregullativ per ndertim individual ne ate hapsire,Te interesuarit mund te lajmrohen ne tel. Mob. +377 44 /+386 49 - 372 760 ne gjdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim