Troje ne shitje

Shitet nga: Xhavit Kuqi 23 Pri 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten troje ne Veternik mbi lagjen Nici, Trojet jane te madhesise se ndryshme sipas nevojes se blersit, Trojet jane me infrastruktur te kompletume ( uji, kanalizim, rryme ,internet me kabllovik ). Trojet jane me Komunen e Graqanices dhe Komuna I ka shti ne plan urbanistik qka do te thote se munde te merret leja e ndertimit. Te interesuarti mund te lajmrohen ne nr. mob. +377 44/ 372 760 apo ne +386 49 372 760 ne gjdo kohë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim