Troje

Shitet nga: nusrete bytyqi 25 Mar 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet TRUALLI 3 ari ne afersi te fshatit nderkombetar ne lagjen Veternik,ka kanalizim,uje,dhe rryme.Posedojme dokumentacionin mbi pronesin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim