Truall 9.40 ariShes 9.40 ari ne veterrrnik mes f..

Shitet nga: Ardian 02 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 9.40 ari ne veterrrnik mes fshatit nderkombtar dhe pallatit drejtsis me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim