Truall

Shitet nga: fadil 03 Pri 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesh truallin ne veternik buze rruges kryesore prishtin gjilan afer hotel madridit.ka edhe rrugen e re te asfaltuar afer 200 m.qe qon pe katun nderkombtar.ka rrym kanalizim ujsjelles dhe lidhje te tel.me dokumentacion 100 perqind te rregut sepse eshte toke ejona qe 55 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim