URGJENT Kerkohet perkthyes Shqip -Turqisht

Shitet nga: Muhamet Dje 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet perkthyese (femer) Shqip -Turqisht dhe anasjelltas.Perkthyesja na duhet per detaje te tjera ju lutem te na kontaktoni ne numer te telefonit 049422704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim