Ujësjellës me sistem Gjerman REVI-KAN

Shitet nga: Muharrem 10 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjme instalimin e ujësjellësit dhe kanalizimit per banjo te reja dhe te vjetra ne shtepi ,banesa,lokale me sistem gjerman REVI-KAN deri ne 50vite garancion
Per informata me te hollsishme
Tel : 044 159 676 / 049 159 676
Na kontaktoni ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim