Ulqin per festat e 1 majit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: apartments&restaurant Queen 06 Pri 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Prishtinë
me 30, 1 dhe 2 maj vetem 33e per person. Ne cmim esht i perfishir edhe mengjesi ne restoran. Apartamentet ndodhen 500m prej hotelit otrant dhe beach bar bamboo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim