Urgjent shiten Rafta per lokal.

Shitet nga: Urgjent rafta per lokal. 300€ 21 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
300 € Shiten urgjent rafTat per lokal. Montohen dhe qmontohen leht. Per te gjitha llojet e bizneseve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim