Urgjent Qen Pug Dog

Shitet nga: Qen Pug Dog 09 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Qeni tani eshte ne prag te 7 muajve te gjitha kontrrollet mjeksore i ka te kryera vaksinatdhe gjithqka tjeter.
Ka GPS dhe gjithashtu pasaporten e tij.per me shum shikoni fotot. Qmimi eshte fiks per shkak se kjo rrace kushton shum me shtrrejte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim