Vaj per rritjen e qerpikeve dhe vetulla

Shitet nga: eljesa 15 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
eshte shume efikas ne rritjen e qerpikeve dhe trashjen e vetullave ecila vrehet vetem pas ni jave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim