Vitamina per floke

Shitet nga: Vitamina per floke. RISI 09 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Flokeve u nevojitet lende ushqyese.Ky produkt ka disa përbërës e ata janë:
-BIOTINA kontribon në zhvillimin normal të fkokëve.
-PANTOTENSAURE eshte i perfshire në celulat e metabolizmit te energjise.
-BAKRI eshte nje element thelbesor gjurmues dhe jep nje kontribut per mbajtjen normale te ngjyres se flokeve,
-ZINKU drejton funksionimin e më shumë se 200 enzimave. Zinku luan rol normal ne ndarjen e çelizave.

Ky produkt rekomandohet te perdoret edhe per lekuren e fytyres dhe per thonje. Gjithashtu ndikon ne rritjen e apetitit per ushqim.

Produkti ka 30 kapsula.(Nje cope ne dite të pihet me ujë).Mund te perdoret nga dy gjinite.
Çmimi 10€.
Gjendemi ne Prishtine.
+38643871733.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim