Web hosting - Super Ofertë

Shitet nga: Jusahost 26 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Çdo kompani/person mund të hostojë përmbajtjen e rrjetit të tyre të brendshëm, të jashtëm, faqen komerciale, faqen e korporatës etj, si edhe individë që duan të hostojnë faqet personale brenda qendrës së të dhënave të JUSAHOST, e cila është e sigurt, e besueshme, disponon server të rekuperueshëm, me rrezik të ulët ndaj avarive.

OFERTA JONË ËSHTË ME E MIRA NË TREG

PA FUND - GB HDD
PA FUND - GB Bandwidth
Domain Falas .com/.net/org
PA FUND - E-maila
1000 - MySQL Databaza
PA FUND - FTP Llogari
cPanel Paneli i Kontrollit
dhe shumë tjera...

€ 4,99/ Muaj
Ose 59.99 € Vjetore!

Shiko me shumë: https://www.jusahost.com/web-hosting/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim