Wission WDH-1500

Shitet nga: Hysni 25 Jan 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes paisjen per IPTV/kabllor Wission WDH-1500:
1x Wission WDH-1500-MF (shasia)
2x Wission WDH-1500-S2/IP (Satelit reciver me dy CI Slots).

Paisjet jane te reja te pa perdoreta ndonjeher. Posedoj dokumentacionin dhe fakturen e blerjes.
Cmimi me marrveshje. (Me mundesi ndrrimi)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim