XHIRIM PROFESIONAL | FOTOGRAFI

Shitet nga: Lumi 11 Nën 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Studio Lumi ofron: Xhirime me Kamera Profesionale 4k dhe FULL HD, Foto me Aparata Profesional Montazha me momentet më të bukura të jetës..

Xhirim me kamer 1,2,3 si dhe me kran profesional sipas nevojes deri në 9 metra
Dron 4k
staf profesional

Studio Lumi ka një përvoj të madhe ne evenimente duke kërkuar gjithmon cilësi në punë
Dasma,Fejesa,Kanagjeqe,Synetia dhe shume e shume ahengje te ndryshme familjare..

Që rastet tuaja te veqanta të mbeten të paharruara !! .
Nje foto vlen sa 1000 fjale.

Poashtu kemi dhe albumin me Ftesa mbi 100 lloje duke filluar nga 0.20cent Albumi më i ri në treg

Ne ju garantojm për Punen tonë


Atëhere na kontaktoni në nr: 044 847 708 ; 049 847 708

Për të rezervuar ekipin tonë për xhirimin e dasmës , Ahengut tuaj, ju lutem na kontaktoni në numrat e telefonit . Duke patur parasysh sezonin e ngarkuar veror dhe me qëllim të sigurimit të datës më të përshtatshme, ju sugjerojmë që rezervimet t’i bëni që tani.


https://www.facebook.com/pages/Studio-Lumi/191380827630184?fref=tsTAGS: XHIRIME NE DASMA inqizim ne dasma inqizim ne darsma darsum martes fejes syeni inqizim me kamera inqizim me kamer aparat profesional kamer hd kamer full hd xhirim 4k inqizime 4k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim