XHIRIME-FOTOGRAFI-MONTAZHË-DJ

Shitet nga: driton 10 Qer 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjmë gjirime dhe fotografi profesionale HD në Dasma ,fejesa ,syneti Montazhë profesionale Photoshooting në natyrë dhe në Studio ... Muzikë me DJ dhe Zërim me qira Gjindemi te Stacioni te Xhamia e Llapit , te Parku i Qytetit te kolegji FAMA dhe ne Vranjefc afer furres VLERA . Info : 044 936 404 / 049 169 898 Driton Rukovci Ju mirepresim ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. #TAG : dasma darsma xhirim xhirime gjirim gjirime fullhd full-hd gjirusë kamera kamerprofesional profesionale canon hitachi nikon Panasonic jvc sony hd full kamerman kameraman gjirus xhirus inqizime fotografi fotoshooting photoshooting photography fotograf fotoalbum album fotoliber foto photo jimmy jib jimijip gjimi gjip amerikan kranist orgjinal profi profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim