Xbox

Shitet nga: Xbox 12 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Xbox 360 ne gjendje shume te mire. Me RGH qip 500GB qe mundeson luajtjen e lojrave permes hardiskut Xbox vjen me nje kontroller kabllat percjellse dhe me loje te instaluara :
Fifa 2016
Moto GP 2015
Battlefield 4
Metalgear V Phontom
Watch dogs
Need for speed
Cresh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim