Xhirime FULL HD Dasma - Evente - ZooM038Media -

Shitet nga: Studio ZooM 09 Qer 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Xhirime Profesionale te Dasmave dhe Eventeve.ZooM038Media ju mundëson xhirime profesionale për ahengun tuaj familjar.Të gjitha xhirimet bëhen me kamera HD pro , Kran, Dolly, dhe gjithashtu montazha në HD. Përvoja e gjatë në media dhe xhirime te profileve te ndryshme bënë që puna jonë në eventin tuaj të ju lë kujtime madhështore. Teknologjia e avancuar me stafin profesional do të kujdesen që të mos anashkalohet asnje detaj. Kështu ZooM038Media ju ofron shërbim cilësor dhe cmime të volitshme, sepse festat tuaja më të rëndësishme duhet të mbesin përgjithmonë.

CMIME TE VOLITSHME PER SEZONEN E DIMRIT

Telefon: +386 49 193 003

+377 44 193 003 + Viber

info@zoom038media.com

https://www.youtube.com/watch?v=bAv-8430YOM

PAKETA NJË

Një Kamerë HD Pro
Montazha HD


PAKETA DY

Dy Kamera HD Pro
Montazha HD

PAKETA TRE

Nje Kamere HD Pro + KRANI
Nje Kamere HD Pro + Dolly Tripod
Ndricim
Montazha HD

PAKETA KATER

NJE KAMER + KRANI HD PRO
DY KAMERA + DOLLY
MONTAZHA HD PRO
NDRICIM

per me shume ne www.zoom038media.com

Rezervoni ne info@zoom038media.com


gjirime profesionale, dasma, xhirime, gjirime, evente, kamera, full hd, kran, kamerakran, kamera me kran. syneti, kanagjegj,


opel, audi, bmw, peugeot, femije, fitnes, pjes, makina, shatora, drita, alarm, paisje, montazh, full hd, hd, pal, restaurant, qera, qira,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim