Yamoto by fuji 5.5

Shitet nga: armend 11 Pri 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
she's Gershan per frizera profesjonale, nuk kom cka i pershkruj shum se po e qes linku posht per me shum info dhe sa kushtoj te rea.

http://www.amazon.com/1stopsalon-Yamato-Fuji-LEFTY-5-5/dp/B007T7AY2G

qmimi i fundit esht 200 eueo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim