Yokohama & Good Year

Shitet nga: Yokohama 03 Pri 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
YOKOHMA dhe Good Year

235/55 R18 80 Euro 4 copa Good Year

235/55 R18 90 Euro 3 copa Yokohama

235/55 R17 40 Euro 2 copa Yokohama

235/55r18
235/55r17

Toyota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim