Zbardhues per dhembe

Shitet nga: Valmira 02 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten zbardhues per dhembe Crest te importuar nga Amerika, jane mjaft te efektshem dhe pa deme anesore, n kontaktoni ne tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim