Zbardhues per dhembe

Shitet nga: Ardiana Thaqi 21 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet zbardhuesi per dhemb i importuar nga Amerika, eshte mjaft efektiv dhe pa deme anesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim