Zbritje 5% për blerje online në " SmartTronik".

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 19 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Në gati të gjitha produktet në SmartTronik, gjat blerjes online zbritje e vazhdueshme 5%, pra nese blerja bëhet online, pa marr parasysh qe klenti e merr ne shitore SmartTronik, perfiton zbritje 5%. Ju mirëpresim
www.smarttronik.com
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim