Zbukurimet e Oborreve

Shitet nga: Egzon 22 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Krasitim dhe prejm te gjitha llojet e Gardhit dhe Pishave per zbukurime te obborreve ne gjith territorin e Kosoves.
Na kontaktoni ne nr 044-443-224
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim