Zyra për Shërbime Juridike “Pirro”

Shitet nga: Pirro 16 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyra për Shërbime Juridike “Pirro”
Ofron të gjitha shërbimet që kanë të bëjnë me pronën tuaj, duke filluar nga:

• Shitblerja,
• Kontrata,
• Vlerësimi i pronës,
• Në dërmjetësimin gjatë kontesteve pronësore,
• Trashëgimi të ndryshme etj.

Vlerësimi i pronës, sot është një nga faktorët më të rëndësishëm gjatë procesit të intabulimit. Ne kemi vlerësuar me qindra prona nëpër tërë Kosovën duke ofruar ekspertizën tonë në vlerësim.

Na kontaktoni për të marrë më shumë informacione mbi vlerësimin dhe kontestin në pronën tuaj!

Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
E-mail: ndue@hotmail.com, simonpalushi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim