bletë

Shitet nga: Rama 22 Krr 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 100 EUR

Komuna: Prishtinë
sheshim blet te reja me nga 3 rama 4 rama dhe 5 rama po ashtu edhe 10 rama po ashtu eshe ama te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim