dhoma me qera

Shitet nga: besnik 23 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet mrapa qeveris qmimi u 30 euro personi plus shpenzimett (3-4€) ma shumti uj dhe rrym dhoma u per 4 persona munen me hi edhe ma pak banesa ka gjithser 4 dhoma 3 te zena kurse 1 e lir ende qmimi 100 euro 3 psesona kurse 4 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim