dritare dhe tjera

Shitet nga: fahri 31 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Derë e hymjes , 4 dritare , derë e banjos , kuzhinë e thjeshtë , kulmi mbi 1000 tjegulla (qeremide) dhe traj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim