dritare druri

Shitet nga: qerim 17 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 20 dritare druri dhe 3 dyer per ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim