dyer dhe dritare nga alumini

Shitet nga: arbnor 10 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
ja shum te mira dhe pak te perdorura dritaret 30 eur dyert 40 eur edhe kemi nje der te hymjes 50 eur posedojm dyer dhe dritare komplet per nje shtepi 2 katshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim