jJwbone red me bluetooth zerim ndrim me ipod

Shitet nga: niki 12 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Jawbone red
E vogel por me fuqi dhe me bas te fort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim