japim me qera tenda me tavolina dhe karrika.

Shitet nga: tenda albini 09 Gsh 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
japim tenda karrika dhe tavolina me qera tendat kualitet i lart kunder diellit dimensionet jan 4me 8 dhe 5 me 10 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim