karrika per kompjuter

Shitet nga: besim 24 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes karrika me shumic dhe pakic dhe kam lloje te ndryshme te karrikave dhe beje riparimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim