karrike dhe tavolin

Shitet nga: tavolin dhe karrik 25 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
karrika dhe tavolina jan te perdorura por jan shum te ruajtura.siq mun ti shihni ne fotomundeni edhe ne viber me thirr prej ores 09:00 deri 19:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim