kobi frigo plus minus

Shitet nga: denis 23 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Ivevo daily disel viti 2000 ni vit regjistrim eshte me plus dhe me minus ne gjendje perfekte guma te dimrit servisin e krym me liber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim