kolica per femij ( 2 kolica)

Shitet nga: ferfelina 22 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten dy kolicat per femij te llojit chiko njera eshte vetem per nje femij ndersa tjetra osht per dy femij (bineq) kolica e gjelbert mut ti ndrrohet doreza per ta shtyr ne dy anet ne mnyr qe ta ket femijen perball ose ne anen e kundert dhe te dyjat kolicat mund te shtrihen ne rast kur femijen e zen gjumi kan nevoj vetem per pak pastrim pasi jan pluhrosur qmimi per te gjelberten eshte 30 euro ndersa per tjetren eshte 40 nese merrni dyjat mund ti merrni me qmim 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim