korrika dhe muzik per kafiteri

Shitet nga: fisnik 03 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim korrika tavolina shankirica dhe muziken me zushnika te medha qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim