lymphatic system

Shitet nga: zija avdullahi 25 Nën 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Aparat per lymphatik drenazh dhe qarkullim te gjakut ne gjendje shume te mire shitet se bashku me krevet dhe ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim