mMxeri

Shitet nga: Fidan 19 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet mixeri, per perzirjen e brumit te bukeve, embelsirave, si dhe gjera te tjera. Cmimi sipas marrveshjes. I sapo ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim