numra telefoni

Shitet nga: Ylberi 20 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dy numra të Ipko-së
049 151575 dhe 049 151585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim