piktur

Shitet nga: ariana 03 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
piktura esht e punuar ne drras harta esht e punuar me basiki dhe me pej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim