plane,projekte

Shitet nga: Ark-Toni 13 Gsh 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3,2 EUR   4 EUR

Komuna: Prishtinë
Bëjm projektimin e objekteve: shtepi banimi,objekte banesore,objekte afariste,fabrika etj.
Përvoja ime është 10 vjeqare ne projektim.
Projektin e bejm derisa investitori te pelqej funksionin dhe estetiken. Ju mirepresim
çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim