punojm me bager

Shitet nga: MALOKU 22 Qer 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjm Hapjen E Kanaleve, Gërmimin E Bodrumeve Si Dhe Rrënimin E Objekteve.
Ofrojmë Të Gjitha Llojet E Thengjillit, Zhavorit, Dheut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim